Zespół Fundacji WWW

Wspólnie chcemy edukować i wspierać osoby tworzące strony internetowe i oprogramowanie oraz promować dobre praktyki tworzenia stron internetowych.

W działalność Fundacji zaangażowani są między innymi: Michał Strześniewski, Piotr Całka, Arek Stęplowski, Kamil Kawałko, Julian Kutrzeba, Ignacy Bochiński,

Zespół Fundacji skupia w swoich szeregach doświadczonych praktyków, ekspertów oraz specjalistów reprezentujących różnorodne dziedziny związane z edukacją, technologią i biznesem. Zespół posiada głęboką wiedzę w obszarze nowoczesnych trendów cyfrowych, co pozwala mu skutecznie dostosowywać się do dynamicznie zmieniającego się środowiska online. Obserwujemy i wdrażamy innowacyjne strategie, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale również przewidują i adaptują się do przyszłych wyzwań w dziedzinie technologii i biznesu.